Apdovanojimai

Apdovanojimai

„PRAMONĖ 4.0 ŽVAIGŽDĖ LIETUVOJE 2019“

[us_image image=”1803″ size=”full” align=”center”]

Kaune vykusioje apdovanojimų ceremonijoje „Pramonė 4.0 žvaigždė 2019“ titulas didelių įmonių kategorijoje įteiktas Šiauliuose veikiančiai kompanijai „Baltik vairas“.

„Ortho Baltic“, gaminanti inovatyvias ortopedines technines priemones ir implantuojamus medicininius prietaisus tapo laimėtoja mažų ir vidutinių įmonių kategorijoje.

Balsavusieji internetu ir konferencijoje lėmė, jog publikos pasirinkimo prizą pelnė „Peikko Lietuva“, besispecializuojanti jungčių gelžbetoniui sprendimuose ir kompozitinių statybinių konstrukcijų gamyboje.

Plačiau: straipsnyje ČIA.

___

[us_image image=”1145″ size=”full” align=”center”]

Baltic Orthoservice, UAB

Taikos pr. 131 A, Kaunas, LT-51124

Ortho Baltic yra ISO 9001, ISO 14001, ISO 13485 ir ISO 27001 standartams sertifikuotas medicininių prietaisų, įskaitant pačios sudėtingiausios – trečiosios – klasės, projektuotojas ir gamintojas.

„Ortho Baltic“ specializuojasi retoms ir sudėtingoms klinikinėms būklėms gydyti skirtų medicinos prietaisų gamyboje ir savo veikloje taiko vadinamąjį mass-customization verslo modelį, t.y. pramoniniu būdu projektuoja ir gamina individualiai paciento poreikiams pritaikytus medicinos prietaisus: 3D spausdintus implantus (klubo, žandikaulio, galvos), vienkartinius chirurginius gidus,  galūnių protezus, jų apdailas, galūnių, stuburo ir kaklo įtvarus, ortopedinę avalynę, įdėklus.

www.orthobaltic.lt

[us_separator show_line=”1″ line_width=”30″]
[us_image image=”1149″ size=”full” align=”center”]

Novameta, UAB

Ateities pl. 39, LT-52119 Kaunas, Lietuva

UAB „Novameta“ – nerūdijančio plieno įrangos profesionalioms virtuvėms gamykla. Pagrindinė produkcijos dalis skirta profesionalioms virtuvėms, maisto prekių parduotuvėms ir prekybiniams tinklams.

www.novameta.lt

[us_separator show_line=”1″ line_width=”30″]
[us_image image=”1151″ size=”full” align=”center”]

3D prototipai, UAB

Savanorių pr. 235, LT-02300 Vilnius

UAB „3D Prototipai“ – jauna, Lietuviško kapitalo įmonė bei didžiausias 3D Spausdinimo centras Lietuvoje. Įmonė daugiausia dirba su automobilių bei pakavimo industrijos atstovais – gamina formas, sudėtingus įrankius, įvairius komponentus iš metalo bei plastiko. Gamina produktų prototipus klientams iš įvairių pramonės sričių – nuo automobilių iki biotechnologijų.

3D spausdinimo technologija yra išskirtinė tuo, kad skaitmeniniai trimačiai modeliai paverčiami realiais daiktais auginant spausdinamą detalę sluoksnis po sluoksnio. Ši technologija suteikia įmonės klientams galimybę konstrukcijų funkcionalumą ir pritaikomumą patikrinti dar prieš pradedant masinę gamybą. Įmonė taip pat atlieka inžinerinių sistemų, įrengimų projektavimo ir detalizavimo darbus, stipruminius įvairių konstrukcijų skaičiavimus, simuliacijas, rengia techninę dokumentaciją, teikia technines konsultacijas inžinerinių sprendimų klausimais bei vykdo projektų priežiūrą.

www.3dpro.lt

[us_separator show_line=”1″ line_width=”30″]
[us_image image=”1162″ size=”full” align=”center”]

Peikko Lietuva, UAB

R. Kalantos g. 49, LT-52303 Kaunas, Lietuva

UAB „Peikko Lietuva“ priklauso tarptautinei „Peikko“ grupei, besispecializuojančiai įvairiuose jungčių sprendimuose gelžbetoniui ir kompozitinių statybinių konstrukcijų gamyboje. 2006 m. įsteigtai UAB „Peikko Lietuva“ priklauso trys Kaune veikiančios gamyklos. Įmonėje šiuo metu dirba daugiau nei 300 kvalifikuotų darbuotojų – projektavimo, pardavimų, gamybos specialistų. UAB „Peikko Lietuva“ šalyje užima didelę kompozitinių ir plieninių konstrukcijų bei įdėtinių detalių gamybos rinkos dalį.

www.peikko.lt

[us_separator show_line=”1″ line_width=”30″]
[us_image image=”1164″ size=”full” align=”center”]

Axioma servisas, UAB

Ozo g. 12A-1, LT-08200, Vilnius

UAB „Axioma servisas“ teikia pramonės įmonių įrenginių serviso ir priežiūros paslaugas, siūlo procesų automatizavimo ir modernizavimo sprendimus, kuria informacinių technologijų produktus ir sprendimus įmonių procesų efektyvumui didinti, duomenų surinkimui  ir apskaitai.

www.axiomaservice.com

[us_separator show_line=”1″ line_width=”30″]
[us_image image=”1166″ size=”full” align=”center”]

Baltik vairas, UAB

Pramonės g. 3, LT-78138 Šiauliai

UAB Baltik vairas – didžiausia dviračių gamykla Šiaurės Europoje. 99 % savo produkcijos eksportuoja į ES šalis, didžioji dalis gaminių (~90 %) keliauja į Olandiją ir Vokietiją. Elektrinių dviračių gamyba kasmet dvigubėja. R & D komanda, kurioje dirba 17 darbuotojų, klientų idėjas paverčia gaminiais laiminčiais prizus Europoje. Gaminio saugumą prieš paleidžiant į rinką užtikrina įmonės laboratorija, patikrinanti kiekvienos detalės atitikimą standartui. Aukšti standartai, naujos technologijos ir vidinė kultūra padeda ne tik susigražinti kompetentingus darbuotojus į Šiaulius, bet ir pritraukia darbuotojus iš kitų didžiųjų Lietuvos miesto bei užsienio.

www.baltikvairas.lt

[us_separator show_line=”1″ line_width=”30″]
[us_image image=”1168″ size=”full” align=”center”]

VAKARŲ MEDIENOS GRUPĖ, UAB

Liepų g. 68, LT-92100 Klaipėda

Vakarų medienos grupė – tai vertikaliai integruota medienos perdirbimo įmonių grupė, valdanti 6 medienos perdirbimo įmones Lietuvoje ir Baltarusijoje. VMG gaminama produkcija eksportuojama į Europos ir Azijos šalis, JAV bei Australiją. Eksportuojama daugiau nei 95 proc. įmonės pagaminamos produkcijos. Pagrindinis VMG veiklos partneris – kompanija IKEA.
VMG yra žinoma kaip viena iš sparčiausiai besivystančių ir inovatyviausių medienos pramonės grupių Europoje.
Įmonė skiria ypatingą dėmesį tvariai ir aplinką tausojančiai plėtrai bei inovacijų kūrimui ir diegimui. Kuriamos ir diegiamos gamybos linijos atitinka griežčiausius tarptautinius standartus, o jų našumas leidžia įmonei pasiekti puikių rezultatų tarptautinėje arenoje.

www.mediena.lt

Balsavimas

Mažos ir vidutinės įmonės kategorija

Didelės įmonės kategorija

[us_separator]

Informacija

[us_separator size=”small”]
 • Apdovanojimo sertifikatas
 • Statulėlė (prizas)
 • Teisė naudoti „Industrie4.0“ logotipą įmonės rinkodaros tikslams
 • Gerosios patirties bei įmonės viešinimas

Pateiktas paraiškas vertina kompetentinga komisija, kurią sudaro atstovai iš:

 • Asociacijos LINPRA,
 • Asociacijos INFOBALT,
 • Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų AHK,
 • Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos,
 • Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros.
 • Įgyvendintas sprendimas/ai gamyboje per paskutinius metus, atitikimas skaitmeninės pramonės temai, sprendimo inovatyvumas (vertinimas pagal pateiktą sąrašą, pvz.: robotizacija, automatizacija, skaitmeninimas, išteklių, gamybos valdymo sistemos, darbo vietų skaitmeninimo sprendimai ir t.t.)
 • Sprendimo įmonėje tikslas ir gauta/siektina nauda;
 • Sukurtas inovatyvus produktas;
 • Pridėtinė vertė. Pokytis 2018 vs. 2017 % – suma vienam darbuotojui.
 • Darbuotojų kompetencijų auginimas, kvalifikacijos kėlimas. Suma išleista 1 darbuotojui per 2018 m.
 • Eksporto augimas 2018 vs. 2017 %

Publikos pasirinkimas – balsuojama internetu ir renginio metu;

Komisijos pasirinkimas – laimėtojas renkamas komisijos narių sprendimu pagal atitikimą numatytiems kriterijams.

Nugalėtojai skelbiami Apdovanojimų įteikimo ceremonijos metu 2019 m. kovo 20 d. Konferencijos „Making Industry 4.0 real“ metu Kaune (Park INN viešbutis, K. Donelaičio g. 27, Kaunas).