Kontaktai

Kontaktai

KONFERENCIJĄ ORGANIZUOJA

[us_image image=”793″ align=”center” el_class=”kontaktas”][us_separator size=”small”]

AHK Baltic States

[us_separator]
null

Florian Schröder

Direktorius

Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje (AHK Baltijos šalyse) jau daugiau kaip du dešimtmečius yra pirmasis Vokietijos ir Baltijos šalių ekonominių santykių partneris. AHK – vieninteliai užsienio prekybos rūmai, apimantys tris šalis – Estiją, Latviją ir Lietuvą. Trys Baltijos šalys, Vokietijoje suvokiamos kaip vienas regionas „Baltikum“, turi daug bendrų istorinių panašumų, kita vertus, tiek pat daug ir skirtumų, susijusių su ekonomika, teise, politika bei kalba ir kultūra, todėl AHK Baltijos šalyse turi savo biurus, kuriose dirba daugiau nei 30 darbuotojų, visose trijose sostinėse: Taline (Estija), Rygoje (Latvija) ir Vilniuje (Lietuva). Rūmai turi daugiau kaip 470 įmonių-narių.

[us_image image=”783″ align=”center” el_class=”kontaktas”][us_separator size=”small”]

InfoBalt

[us_separator]
null

Mindaugas Ubartas

Direktorius

INFOBALT – nacionalinio informacinių ir ryšių technologijų (IRT) sektoriaus asociacija. INFOBALT siekia sukurti geriausias sąlygas IRT rinkos augimui ir tiesiogiai padeda sektoriaus įmonėms sėkmingai eksportuoti. Įkurta 1994 metais, šiuo metu INFOBALT vienija daugiau nei 160 Lietuvos informacinių ir ryšių technologijų įmonių, susijusių mokslo bei studijų institucijų ir kitų skaitmeninės ekonomikos dalyvių. Asociacijos narių įmonėse ir organizacijose dirba apie 10 000 darbuotojų.

[us_image image=”1858″ align=”center” el_class=”kontaktas”][us_separator size=”small”]

LINPRA

[us_separator]
null

DARIUS LASIONIS

Direktorius

1993 m. įkurta Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija LINPRA yra nepriklausoma verslo savivaldos organizacija, tarptautiniu ir nacionaliniu lygmeniu atstovaujanti sektoriaus interesams. LINPRA vienija lyderiaujančias Lietuvos inžinerinės ir technologijų pramonės įmones bei susijusias organizacijas, bendra veikla siekiančias kurti pažangą šalyje. Kompleksine veikla asociacija padeda įmonėms žengti Pramonė 4.0 keliu, įgyvendinti skaitmeninę transformaciją, atnaujinti procesus, inovuoti, eksportuoti, ugdyti specialistų kompetencijas – tai šalies progreso variklis. 2018 m. pabaigoje asociaciją sudarė apie 100 metalo, plastiko, elektrotechnikos pramonės, lazerinių ir optinių technologijų, švietimo, mokslo įstaigų bei kitų sričių įmonių ir organizacijų. Tarptautiniu mastu LINPRA prisistato kaip Lietuvos inžinerinės pramonės ambasadorė ir atstovauja bendram šalies sektoriui, ne tik pavienėms įmonėms.